Ruska Open la 18.9. klo 11.00
Hanskat naulaan la 25.9. klo 11.00

Mestaruus kisa 14.8. klo 10
30-vuotis juhlakilpailu 21.8. klo 10


HANSKAT NAULAAN
25.9.2021
1.sarja 2.sarja yhteensä
  1. Vuori Kalle  28 30 58
   Pouru Henri
   3.Viljanen Sami 33 32 65
   Prihti Henri
   2.Lähde Jari 31 31 62
   Pouru Pertti
   Nykänen Pentti
   Ysisarja
   Kasari Marja-Leena 43 43
   Hietalahti Tarja
   Berggreen Eva-Liisa


RUSKA OPEN
18.9.2021
MIEHET
1/kierros 2/kierros Hcp Tulos
1.Sami Viljanen 37 35 5 67
2.Henri Pouru 35 38 3 70
3.Henri Prihti 51 46 22 75
4.Ville-Matti Kyläsorri 45 49 16 78
5.Tarmo Jalonen 48 55 25 78
6.Pertti Pouru 46 43 10 79
7.Ossi Tapioharju 49 45 13 81
8.Tapio Tervamäki 60 59 25 94
YSISARJA
1.Marja-Leena Kasari 66 13 53
2.Hannele Heinämäki 69 13 56
3.Tarja Hietalahti 71 13 58



SEURAN 30-vuotis juhlakilpailu
Ysisarja
  Hietalahti Tarja 54
  Kasari Marja-Leena
 3. Vuori Kalle 32 34 66
  Jalonen Tarmo
  Pouru Pertti
  Tervamäki Tapio
 1. Rantamäki Eljas 27 29 56
  Lähde Jari
  Pouru Henri
  Nieminen Markku
  2.Viljanen Sami 33 31 64
  Mäkelä Kirsti
  Prihti Henri
  Kaukonen Päivi
  4.Rintala Jouko 35 32 67
  Korpela Reijo
  Hietalahti Into
  Tapioharju Ossi




MESTARUUSKILPAILU  14.08.2021
      MIEHET 1.sarja 2.sarja yhteensä
  1.Pouru Henri 33 36 69
  2.Rantamäki Eljas 38 40 78
  3.Vuori Kalle 45 35 80
  4.Lähde Jari 37 43 80
  5.Pouru Pertti 41 40 81
 6.Kyläsorri Ville-Matti 41 43 84
 7.Korpela Reijo 40 44 84
  8.Tapioharju Ossi 44 44 88
 9.Saarinen Antti 46 44 90
  10.Jalonen Tarmo 50 48 98
  11.Rintala Jouko 55 55 110
     NAISET
  1.Kaukonen Päivi 49 51 100






JUHANNUS SCRAMBLE 25.06.2021
TULOS
  4.Eljas Rantamäki 35
  Tarmo Jalonen
  Kirsti Mäkelä
5. Tapio Tervamäki 36
  Pertti Pouru
 1. Juha-Matti Välimaa 29
  Ossi Tapioharju
  Sami Viljanen
  3.Daniel Anttila 32
  Kalle Vuori
  Markku Nieminen
  1.Sauli Kaasalainen 29
  Santeri Kaasalainen
  Henri Pouru
 
AVAUSKISA 29.5.2021
            MIEHET 1.sarja 2.sarja tasoitus  tulos
  1.Tuppurainen Ronni 35 34 5 64
  2.Jalonen Tarmo 46 44 26 64
  3.Pouru Henri 36 35 5 66
 4. Rantamäki Eljas 42 46 18 70
 5. Tervamäki Tapio 51 49 23 77
 6. Lähde Jari 47 42 11 78
 7. Pouru Pertti 46 45 10 81
  8.Hietalahti Into 56 52 26 82
  9.Nykänen Pentti 67 57 26 98
           YSISARJA
  1.Kasari Marja-Leena 68 13 55
 2. Hietalahti Tarja 76 13 63
 .
 
 
 .
 .
  
.
  
  
   
  
  
  





.
 
 
 
 
  .
 
 
 .  
 .





 






Kilpailukalenteri ja tuloksia 2021